Hakkımızda

Her zaman en iyisi için çalışıyoruz. 

Bizi Tanıyın

Laita Güzellik Merkezi, kaliteli hizmeti ve deneyimli uzmanlarıyla, güzellik ve bakım konusunda herkesin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış bir merkezdir.

Merkezimizde müşterilerimize, en son teknolojileri kullanarak, geniş bir yelpazede hizmetler sunuyoruz.

Laita Güzellik Merkezinde Emin Ellerdesiniz

Cilt bakımı, vücut bakımı, saç bakımı, kalıcı makyaj, masaj, protez tırnak uygulamaları ve daha birçok hizmeti, deneyimli ve eğitimli personelimizle sunuyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak ve beklentilerini karşılamak için, kişiye özel hizmetler sunuyoruz.

Laita Güzellik Merkezi’nde, kalıcı makyaj, 3D kaş, kıl tekniği, kaş kontürü, pudralama tekniği, dolgu tekniği ve kalıcı makyaj silme gibi hizmetlerimizle yüz güzelliğinizi destekliyoruz. Saç ve tırnaklarınız için de yaratıcı tasarımlarımız ve yenilikçi tekniklerimizle özgün stiller yaratabilirsiniz.

Ekibimizle Tanış

Sertifikalı uzman ekibimiz

Sizin için daha iyisi...

Laita Güzellik Merkezi, konforlu bir atmosferde müşterilerine hizmet vermektedir. Kişisel bakımınıza ve güzelliğinize değer veriyoruz.

Müşterilerimizin Yorumları

"Laita Güzellik Merkezi'nde yaptırdığım cilt bakımı harikaydı. Yüzümdeki sivilce ve lekelerin azaldığını hemen fark ettim. Ayrıca, bakım sırasında rahatlatıcı bir masaj da aldım. Kesinlikle tekrar gideceğim."

Ayşe Tekin Müşteri

"Laita'da kalıcı makyaj yaptırdım ve sonuç gerçekten harika oldu. Kaşlarım ve dudaklarım çok doğal görünüyor ve bakımımın sadece birkaç ay sonra hala taze görünüyor olması gerçekten şaşırtıcı. Kesinlikle arkadaşlarıma da tavsiye ediyorum."

Selin Kenete Müşteri

"Laita Güzellik Merkezi'ndeki masaj hizmeti muhteşem. Çok rahatlatıcı ve profesyonel bir masaj aldım. Masözüm çok bilgiliydi ve masaj sonrası kendimi çok daha iyi hissettim. Tekrar gitmek için sabırsızlanıyorum!"

Aslı Sümbül Müşteri