preloader

Cilt Bakımı

Cildinizin analizinin yapılması, cilt bakımı uygulamasındaki önemli faktörlerden birisidir. Yağlı, kuru ya da normal cilt tiplerinden hangi türde bir cildiniz varsa; onun ihtiyacına göre cilt bakımı yapılmalıdır. Cilt bakımı öncesinde cildin makyaj, yağ ya da toz gibi etkenlerden temizlenmesi gerekmektedir. Peeling uygulaması ile cildinizin ölü deriden arındırılması gerekir. Cilt tipinize uygun olan peeling ile gözeneklerin temizlenmesi sağlanmaktadır. Buhar terapisi ile bu gözenekler açılır ve böylelikle cildiniz yumuşamış olur. Cilt bakımı yaptıranlar ciltlerinin sağlıklı ve güzel bir görüntüde olduğunu ona dokununca ya da aynaya bakınca hissedebilirler.

Yumuşamış olan cilt uygulama yapılması için müsait bir duruma gelmiş demektir. Artık cildiniz siyah nokta ya da leke tedavisi yapılabilir bir haldedir. Cildinizde hangi sorun varsa ona uygun olarak serum ya da oksijen terapi ile cilt altının beslenmesi sağlanır. Gözenekler açık olduğu için gerekli vitaminler verilen cildinizin sıkılaşması için maske uygulanır. Nemlendiriciler dairesel hareketlerle yüzünüze yedirilir. Eğer ihtiyaç duyuluyorsa; farklı tedavi işlemleri de uygulanabilir. Bütün bu işlemlerin sonucunda cildinizin yumuşak ve pürüzsüz olduğunu hissedeceksiniz.

Sunduğumuz Diğer Güzellik Hizmetleri

Hemen şimdi

Randevunu

Oluşturalım

Bizlere çağrı merkezimizden ulaşarak hemen randevunu al.

Müşterilerimiz Neler Diyor?

Laita Güzellik Merkezinde ilk kez protez tırnak yaptırdım. Hem manikürünün temizliği hem de çalışanların temizlik hassasiyetinden çok memnun kaldım. Teşekkür ederim.

Ece Anıllar Müşteri

G5 Masaj paketi ile selülit bölgelerimdeki fazlalıklardan kurtuldum. Şimdi yaza çok daha hazır hissediyorum. Teşekkürler.

Aynur Pinaz Müşteri

Laita Güzellikte kalıcı makyaj hizmeti aldım. Microblading işleminde hem acısız hem de kısa sürede uzun şekilde kullanabileceğim muhteşem kaşlara sahip oldum.

Ceren Pakgil Müşteri